EN IYI TARAFı HERBALIFE üRüNLERI

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi kesinlikle kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişik haklarınıza müteveccih haber vermektedir.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu şehir ve sair Maruz Bilgiler ve bunlar ile omuz omuza kullanılan nominalmlar, telif hakları, ticari marka, ticari giz yasaları, bakım markaları, patentler ve/veya vesair mülkiyet hakları ve müteallik yasalarca (hepsine takkadak “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler sineermektedir. Bunlara ilaveten bu Kent veya diğer Maruz Bilgiler veya sponsor reklamlarında, Site yahut öbür Sunulan Bilgiler vasıtasıyla yönınıza maruz bilgilerde veya reklam verenler aracılığıyla yerınıza sunulan bilgilerde mekân kayran bâtınerik bile Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

şehir’de veya gayrı Sunulan Bilgiler’bile kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Yalnızca kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin veya öbür Sunulan Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut eleştiri sahaına herhangi bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

C– İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Set Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

Bu Anlaşma’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yönımıza veya Kent yahut diğer Sunulan Bilgiler aracılığıyla gönderilen yahut iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya öteki fikri mülkiyet haklarını yahut vesair haklarını ihlal veya tecavüz ettiğine devamını oku konusunda rastgele bir sav ve/yahut

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN Elektronik posta ADRESLERİNİN KULLANILMASI Kent veya başka Teknikler üzerinde yahut aracılığıyla esenlanan herhangi bir elektronik posta adresini kullanırken herhangi bir koca veya kuruma zirda belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi kabul etmektesiniz:

Evet Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Tenha tenha şu anda size anlatıyorum birincisi hasılat elde edebilirsiniz doğrusu bu ürünleri insanlara sunarak size verilen İskonto oranında vakıf kazanabilirsiniz. Bu bir gelir İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yaparsanız. Herbalife üyelik yapmış olduğunız kişinin İskonto nispetı ile sizin İskonto oranı arasındaki başkalıkı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu medarımaişetteki en mehabetli güzellik şirket getirdiğiniz kişiden herhangi bir fasıla yapmıyor.

Herbalife zatî bilgilerinizi, var ise sizle müteallik sair bilgiler ile yanında merkezi bir muta havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, veri kaynaklarımızı henüz çok yönetmemizi ve size daha eksiksiz bakım sunmamızı sağlamaktadır.

Bilgilerinizi, kümelenme amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilişkilı olarak başkalık gösterir.

Üyelik esnasında bir sıkıntı yaşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak payanda alabilirsiniz.

Fevkda sayılan haller bile dahil yürütmek üzere rastgele bir şekilde yasaya marjinallık teşkil fail veya Şirket’ e ziyan veren bir muamele, eylem yahut uygulamadan doğacak her türlü dokunca üzerine şahsen mesul olacağınızı kabul etmektesiniz.

Hanımefendilerin her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak aksiyonini tutkuyla yaratıcı ve hayatın her düzında ayakta kalmayı başaran bütün kadınlardan aldığımız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Hanımlar Basketbol Süper Ligi’ne kişi sponsoru olduk.

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi nite kullandığına ve ferdî bilgilerinize ait haklarınıza müteveccih bili vermektedir.

Herbalife kilo denetçi rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanılamanmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan insan Herbalife üyesi başüstüneğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page